Tradičně inovativní Philco
 

KOLOSÁLNÍ PROSTOR XXL PRO VAŠE UMĚNÍ

POD 12 IF

 

Nejnovější technologie, vysoký uživatelský komfort, špičkový výkon zcela podřízený účelu a neméně důležitý mezinárodně oceněný design v úsporné kategorii A. S novými troubami PHILCO nebylo vaření nikdy snadnější.

 

DVĚ ZÓNY A MNOHO MOŽNOSTÍ

Multifunkční vestavná trouba POD 12 IF umožňuje díky Duo zóně přípravu dvou různých pokrmů najednou. Rozdílné teploty a doby pečení? Klidně. Zvládne naráz maso i špenátový závin. V samostatné zóně peče v rozsahu 40-250 °C a ve dvojité zóně v rozsahu 180-250 °C. Každá zóna má vlastní ventilaci, osvětlení i možnost naprogramování. A když rozdělovač vyjmete, používáte celý objem trouby.
2 NEZÁVISLÉ
ZÓNY
VAŘENÍ
V KLIDU
 

TEPLOTNÍ SONDA TO OŠÉFUJE

Nedílnou výbavou trouby je teplotní sonda. Chytrý pomocník převzatý z profesionálních kuchyní. Sondu umístíte do pokrmu a nastavíte požadovanou teplotu nebo program. Když je pokrm hotov, trouba vás upozorní a sama se vypne. Ideální pro přípravu různých druhů masa, ale i jiných pečení.
 

XXL objem a XXL bezpečnost

Trouby řady XXL s extra velkou kapacitou až 73 litrů nabízejí nesrovnatelně větší objem než standardní trouby. Teleskopický výsuv 75 % je jednoduchým a elegantním řešením pro bezpečnou manipulaci s horkými plechy. Oceníte i trojité prosklení dveří.
73
litrů
NESPÁLÍTE SE
 

JEDNODUŠE ZVLÁDNE SLOŽITÉ

Pro maximální komfort používání a usnadnění každodenního vaření má trouba na čelním panelu velký LED displej se senzorovým ovládáním Touch control. Jednoduše využijte všechny multifunkční vlastnosti trouby a 18 přednastavených nejužitečnějších programů.
18
PROGRAMŮ
 

PŘI VÝBĚRU TROUBY PHILCO
SE NIKDY NESPÁLÍTE

JEN U DOBRÝCH
PRODEJCŮ

DALŠÍ KVALITNÍ TROUBY S UŽITEČNÝMI FUNKCEMI
NA WWW.PHILCO.CZ